facebook

Aktualności

20STY2014
U-13 Młodzicy młodsi

VIII kolejka ligi Młodzików Młodszych U-13.

Udanie rozpoczęli rundę rewanżową zawodnicy naszej drużyny Młodzików Młodszych, którzy pokonali lidera rozgrywek zespół Polski Cukier SIDEn Toruń I. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu przegraliśmy różnicą 28 punktów.

Czytaj więcej
20STY2014
III Liga

X kolejka III ligi Mężczyzn.

W niedzielne popołudnie w III kolejce rundy rewanżowej zawodnicy TKM-u Włocławek rozegrali wyjazdowe spotkanie z zespołem KK Świecie. W pierwszym spotkaniu na własnym parkiecie Włocławianie ulegli zespołowi ze Świecia różnicą 5 punktów.

Czytaj więcej
19STY2014
U-16 Kadeci

1 kolejka grupy C ligi Kadetów U-16

Udanie rozpoczęła rozgrywki grupy C ligi Kadetów nasza drużyna TKM I gromiąc swych przeciwników: Novum II Bydgoszcz 94:10. Na uwagę zasługuje II połowa meczu, w której nasi przeciwnicy zdobyli....1 punkt.

Czytaj więcej
19STY2014
U-18 Juniorzy

XIII kolejka ligi Juniorów U-18.

W sobotę 18 stycznia, kolejne spotkania ligowe rozgrywały nasze drużyny w lidze Juniorów U-18. Po raz kolejny pojedynek z AKM-em wzbudził wiele emocji. Faworytem spotkania byli nasi zawodnicy, jednak pierwsza kwarta miała jednak nieoczekiwany przebieg.

Czytaj więcej
18STY2014
U-20 Juniorzy starsi

VIII kolejka Ligi Juniorów Starszych U-20.

W czwartek o godzinach wieczornych odbyły się kolejne derby Włocławka tym razem w lidze Juniorów Starszych U-20. Obydwie drużyny z Włocławka w bezpośrednich pojedynkach walczą o zajęcie pierwszego miejsca w województwie i prawo organizacji turnieju strefowego.

Czytaj więcej

Partnerzy