26LUT2014
Grupy naborowe

Trening rocznika 2005 przełożony.

Informujemy, że z powodu wyjazdu trenera Grzegorza Kożana na mecz ligowy trening z czwartku tj. 27.02.2014 został przełożony na piątek 28.02.2014 o godzinie 15.00. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

23LUT2014
U-16 Kadeci

III kolejka grupy C ligi Kadetów U-16.

W niedzielne popołudnie drużyna TKM-u I pewnie pokonała kolegów z Torunia 86:47. Od początku spotkania nasza drużyna narzuciła swój styl gry przeciwnikowi, by z minuty na minutę powiększać przewagę punktową.

XV kolejka ligi Juniorów U-18.

Nasza młodsza drużyna - TKM II podejmowała "starszą" drużynę Astorii/Novum I Bydgoszcz. Niestety po pierwszej, w miarę wyrównanej połowie nastąpiła słabsza, druga połowa naszej drużyny, która ukazała jej braki, szczególnie w sile fizycznej zawodników.

(Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn U-20 (III dzień).)

Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn U-20 (III dzień).

Po pierwszym meczu dzisiejszego dnia już wiadomo, kto awansował w grupie I do finałów Mistrzostw Polski Mężczyzn U-20. Niestety nie jest to drużyna TKM-u Włocławek.

(Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn U-20 (II dzień).)

Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn U-20 (II dzień).

W drugim swoim meczu zespół TKM-u Włocławek niestety uległ SKM-owi Zastal Zielona Góra 84:47. Sprawa awansu naszego zespołu do finałów Mistrzostw Polski Mężczyzn U-20 rozstrzygnie się w dniu jutrzejszym.