facebook

Aktualności

7PAŹ2018
Aktualności
 (Turniej Łódeczka Cup Młodzików i Kadetów.)

Turniej Łódeczka Cup Młodzików i Kadetów.

W dniach 21-23.09.2018 w Łodzi odbył się turniej Łódeczka Cup. Turniej był organizowany w dwóch grupach wiekowych: U-14 i U-16. Bardzo dobra obsada drużyn biorących udział w turnieju gwarantowała wysoki poziom meczów.

Obydwie nasze drużyny doznały po jednej porażce i ostatecznie zajęły II miejsca w swoich grupach wiekowych. Drużyna Młodzików musiała uznać wyższość rywali z Dąbrowy Górniczej ( 32 punkty dla przeciwników zdobył Jakub Ucieszyński), a drużyna Kadetów przegrała z Basketem Biofarmem Poznań.  

Terminarz U-14:

TKM Włocławek – ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata 76:56
MKS Dąbrowa Górnicza – Basket Junior Poznań 53:31
MKKS Rybnik – Grom Nowy Tomyśl 66:26
TKM Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza 63:72
Basket Junior Poznań – Grom Nowy Tomyśl 53:34
ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MKKS Rybnik 36:65
Basket Junior Poznań – MKKS Rybnik 51:79
TKM Włocławek – Grom Nowy Tomyśl 81:29
ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MKS Dąbrowa Górnicza 60:97
TKM Włocławek -Basket Junior Poznań 76:73
MKS Dąbrowa Górnicza – MKKS Rybnik 82:54
ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Grom Nowy Tomyśl  55:48
MKKS Rybnik – TKM Włocławek 56:73
ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Basket Junior Poznań 57:85
MKS Dąbrowa Górnicza – Grom Nowy Tomyśl 69:27

Klasyfikacja końcowa U-14:

1 MKS Dąbrowa Górnicza
2 TKM Włocławek
3 MKKS Rybnik
4 Basket Junior Poznań
5 ŁKS Szkoła Gortata
6 Grom Nowy Tomyśl

Podsumowanie U-14:

MVP:  Pelz Stanisław (MKS Dąbrowa Górnicza)
Najlepszy strzelec:  Ucieszyński Jakub (MKS Dąbrowa Górnicza)
Najlepszy obrońca: Kępski Jakub (TKM Włocławek)

Pierwsza piątka turnieju:
Rakszewa Jakub (MKKS Rybnik)
Kornatka Jakub (TKM Włocławek)
Stań Jakub (ŁKS Szkoła Gortata)
Najder Aleks (Basket Junior Poznań)
Kluj Jonasz (Grom Nowy Tomyśl)

Terminarz U-16:

TKM Włocławek – ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – 54:42
UKS Gim 92 Warszawa – Basket Junior Poznań – 33:63
MKKS Rybnik – Basket Team Opalenica- 66:75
TKM Włocławek – UKS Gim 92 Warszawa- 48:39
Basket Junior Poznań – Basket Team Opalenica- 46:42
ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – MKKS Rybnik- 54:62
Basket Junior Poznań – MKKS Rybnik- 87:50
TKM Włocławek – Basket Team Opalenica- 77:54
ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – UKS Gim 92 Warszawa- 58:75
TKM Włocławek -Basket Junior Poznań- 59:78
UKS Gim 92 Warszawa – MKKS Rybnik- 78:42
ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Basket Team Opalenica- 77:74
MKKS Rybnik – TKM Włocławek- 53:57
ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata – Basket Junior Poznań- 57:59
UKS Gim 92 Warszawa – Basket Team Opalenica- 51:85

Klasyfikacja końcowa U-16:

1 Basket Junior Poznań
2 TKM Włocławek
3 Basket Team Opalenica
4 UKS Gim 92 Warszawa
5 MKKS Rybnik
6 ŁKS Szkoła Gortata

Podsumowanie U-16:

MVP:  Maćkowiak Iwo (Basket Junior Poznań)
Najlepszy strzelec: Janiec Aleks (UKS Gim 92 Warszawa)
Najlepszy obrońca: Bladoszewski Igor (TKM Włocławek)

Pierwsza piątka turnieju:
Legierski Igor (MKKS Rybnik)
Hasiak Konstanty (ŁKS Szkoła Gortata)
Jakubiak Jan (Basket Team Opalenica)
Włodarski Maciej (TKM Włocławek)
Maćkowiak Iwo (Basket Junior Poznań)

Zdjęcia z turnieju: strona turnieju.

Aktualności

Partnerzy