facebook

Aktualności

2LIP2019
Aktualności
 (Obóz sportowy w Nowym Mieście Lubawskim.)

Obóz sportowy w Nowym Mieście Lubawskim.

W dniach 21-29.06.2019 roku chłopcy rocznika 2005 i młodsi (46 uczestników) wraz z trenerami TKM-u: Krystianem Kurlapskim, Grzegorzem Kożanem i asystentem trenera reprezentacji Polski Krzysztofem Szablowskim wyjechali na obóz sportowy do Nowego Miasta Lubawskiego.

Na obozie oprócz ciężkich treningów na hali chłopcy także mieli czas na odpoczynek. Pogoda, która dopisywała naszym zawodnikom umożliwiała zażywać kąpieli słonecznych i wodnych. Największymi atrakcjami obozu był spływ kajakowy po jeziorach Warmii i wycieczka na Kurzą Górę, gdzie chłopcy mogli oddać się tumbingowemu szaleństwu. Dla tych, którzy jechali po raz pierwszy na pewno waznym wydarzeniem był dzień, w którym przeszli chrzest bojowy. Wszyscy wrócili zdrowi, uśmiechnięci i troszkę zawiedzeni, że za krótko. 

Szczególne podziękowania dla trenera Krzystofa Szablowskiego za poświęcony czas i trenerskie porady, pani Fotograf Aleksandry Danielewskiej, za sporo fantastycznych zdjęć które uwieczniły obóz w Nowym Mieście Lubawskim i pana Kazimierza Milewskiego z Biura Turystycznego Tramp za wzorową organizację obozu (nie pierwszy raz).

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Aktualności

Partnerzy