facebook

Aktualności

28SIE2013
Aktualności

TKM Włocławek w trakcie przygotowań do nowego sezonu.

Dopiero co zakończył się jeden z obozów TKM Włocławek w Solcu Kujawskim a już kolejne grupy rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Chłopcy z roczników 2000 oraz 2001 przebywają obecnie na obozie sportowym we Władysławowie.

Obszerna relacja z obozu ukaże się tuż po powrocie zawodników, tj. na początku września.

Pozostałe grupy pod okiem trenerów przygotowują się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.

Pełną parą do sezonu przygotowują się zawodnicy z najstarszych grup. Treningi odbywają się dwa razy dziennie i mają na celu jak najlepsze przygotowanie do nadchodzącego sezonu. Zawodnicy drużyny III-cio ligowej, juniorzy i kadeci bardzo intensywnie pracują nad formą gdyż na początku września rozpoczynają już pierwsze gry kontrolne. Kadeci z rocznika 98 wyjeżdżają na bardzo mocno obsadzony turniej w Warszawie, natomiast juniorzy zmierzą się w turnieju we Włocławku i Poznaniu.

Grupa z rocznika 99 wyjeżdża na turniej do Kruszwicy gdzie zmierzy się z chłopcami z rocznika 99, natomiast grupy 200 i 2001 które są obecnie we Władysławowie mają już pierwsze gry kontrolne za sobą.

Rocznik 2001 zwyciężył  1 punktem z Treflem Sopot, o zwycięstwie zadecydował rzut wolny wykonywany po czasie. Michał Pluta spisał się dzielnie trafiając 1 z 2 rzutów wolnych który dał zwycięstwo naszej drużynie.

Starsza grupa z rocznika 2000 pokonała zespół z Sopotu różnicą 15 punktów.

W najbliższych dniach ukażą się obszerne informacje z przygotowań każdej z grup do nowego sezonu.

Partnerzy