facebook

Aktualności

19STY2017
U-20 Juniorzy starsi

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorów Starszych U-20.

Informujemy, że w dniu 18.01.2017 roku zostały wylosowane grupy ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski Juniorów Starszych. Nasza drużyna trafiła do grupy III, a jej przeciwnikami będą: ZKS Stal Stalowa Wola, Legia Warszawa i UKS Gimbasket Wrocław.

Czytaj więcej
16STY2017
U-13 Młodzicy młodsi

X kolejka ligi Młodzika Młodszego U-13.

W sobotę drużyna Młodzika Młodszego rozegrała swoją X kolejkę ligową na wyjeździe w Bydgoszczy. Przeciwnikami TKM-u była drużyna Astorii. Jak na lidera rozgrywek przystało TKM pewnie zwyciężył 142:10.

Czytaj więcej
16STY2017
II Liga

XVIII kolejka II ligi Mężczyzn.

W kolejnym meczu II ligi nasz zespół podejmował drużynę z Pelplina. Niestety i tym razem nasi drugoligowcy musieli uznać wyższość rywali ulegając 62:83.

Czytaj więcej
12STY2017
U-15 Kadeci młodsi

VI kolejka ligi Kadetów Młodszych.

W dniu 11 stycznia kadeci młodsi pojechali na mecz do Bydgoszczy, gdzie rywalizowali z tamtejszą Astorią. Przeciwnik TKM-u postawił bardzo trudne warunki i prawie cały mecz wynik oscylował przy remisie. Dopiero w drugiej części czwartej kwarty zawodnikom z Włocławka udało się odskoczyć na bezpieczną odległość punktową. Mecz zakończył się zwycięstwem TKM-u 89:72.

Czytaj więcej
11STY2017
U-12 Żaki

VI turniej Żaków U-12.

Nasza najmłodsza drużyna Żaków udała się na swój kolejny turniej w ramach rozgrywek wojewódzkich do Chełmna. Jej przeciwnikami były zespoły MCHKK Chełmno, UKS Basket Regnum Bydgoszcz i Twarde Pierniki Toruń.Mecz z zespołem Torunia zapowiadał dużo emocji, gdyż są to dwie najlepsze drużyny w województwie kujawsko-pomorskim w tej grupie wiekowej.

Czytaj więcej

Partnerzy