25PAŹ2013
U-20 Juniorzy starsi

II Kolejka spotkań w Lidze Juniorów Starszych U-20.

Drugie zwycięstwo w swoim drugim spotkaniu Ligii Juniorów Starszych zanotowali koszykarze TKM-u Włocławek. Kolejnym rywalem naszego zespołu był zespół AKM Włocławek, który grał w roli gospodarza tego spotkania.

Porażka w pojedynku derbowym w walce o II Ligę.

Drugą porażkę w III lidze Kujawsko-Pomorskiej doznali koszykarze TKM-u Włocławek. W derbach Włocławka lepsza okazała się drużyna gospodarzy z za miedzy - AKM-u Włocławek.

II Kolejka Ligi Kadetów U-16.

W pierwszym dzisiejszym pojedynku w lidze Kadetów (grupa B) zespół TKM I pokonał Novum I Bydgoszcz 79:39. Przez całe spotkanie nasz zespół miał przewagę i z minuty na minutę powiększał przewagę punktową.

III Kolejka Ligii Juniorów U-18.

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu, w Toruniu, nasza (młodsza) drużyna Juniorów nie podołała w starciu z Basketem Toruń I. Przez całe spotkanie widoczna była różnica w wieku między zawodnikami obu drużyn.

( IX Turniej Pivot Cup rocznika 2001, 2002 i młodszych - Legionowo.)

IX Turniej Pivot Cup rocznika 2001, 2002 i młodszych - Legionowo.

W dniach 10-13.X.2013r. drużyna TKM-u Włocławek wzięła udział w IX Pivot Cup rozgrywanym w Legionowie. Nasza drużyna złożona wyłącznie zawodników z rocznika 2003 i 2004 spisała się bardzo dobrze.