facebook

Aktualności

4MAJ2014
U-16 Kadeci

Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn U-16 - III dzień.

Już druga drużyna TKM-u Włocławek awansowała do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. Po awansie drużyny U-18 w zeszłym tygodniu, w dniu dzisiejszym po zwycięstwie nad MKKS-em Żak-iem Koszalin do dalszych gier awansowała drużyna U-16.

Czytaj więcej
3MAJ2014
U-14 Młodzicy

Podsumowanie ćwierćfinałów Mistrzostw Polski U-14.

Zakończył się turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodzików U-14 który odbywał się w hali ZSE we Włocławku. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły: MKKS Rybnik, WKK Wrocław, GTK Gdynia oraz gospodarz i zarazem zwycięzca turnieju TKM Włocławek.

Czytaj więcej
3MAJ2014
U-16 Kadeci

Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn U-16 - II dzień.

Po wczorajszej porażce, w dniu dzisiejszym nasza drużyna Kadetów "zmiotła" z parkietu swoich przeciwników - zespół Polonii Warszawa wygrywając różnicą aż 34 punktów. Tak wysoka wygrana bardzo przybliżyła nasz zespół do awansu do finałów rozgrywek o Mistrzostwo Polski.

Czytaj więcej
2MAJ2014
U-16 Kadeci

Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn U-16 - I dzień.

W pierwszym swoim meczu w ramach turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski w Koszykówce Mężczyzn U-16 rozgrywanego w Koszalinie nasza drużyna została pokonana przez WKS Śląsk Wrocław.

Czytaj więcej
29KWI2014
U-16 Kadeci

Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn U-16.

Dopiero co zakończyły się rozgrywki w kategoriach wiekowych U-14 i U-18, a już w najbliższy weekend nasza drużyna kadetów U-16 będzie walczyła w Koszalinie o awans do finałów Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej

Partnerzy