U-18 Juniorzy

12LIS2017

III kolejka ligi Juniorów U-18.

W dniu 8.11.2017, w III kolejce rozgrywek Juniorów U-18 TKM Włocławek rozegrał mecz w Bydgoszczy z MKS Novum. Nasz zespół odniósł cenne zwycięstwo wygrywając 84:75.

Od początku meczu Włocławianie narzucili swój system gry i byli stroną dominującą. Przez pierwsze dwie kwarty zespół włocławski przeważał różnicą około 20 punktów. W drugiej połowie meczu ambitnie grający gospodarze ruszyli do szturmu i zmniejszyli rozmiary porażki nawet do 3 punktów! Jednak końcówka meczu należała do naszych koszykarzy, którzy odparli desperackie ataki przeciwników i do końca meczu utrzymali 9 punktowe prowadzenie.

MKS Novum Bydgoszcz--TKM Włocławek 75:84 (14:17, 15:31, 23:17, 23:19)

Punkty dla TKM: Mularski-0, Kletkiewicz-2, Balcerkowski-4, Hołda-8, Jankowski-0, Bednarek-2, Protasiuk-10, Pytel-11, Lebiedziński-2, Markowski-5, Drozdowski-27, Piątek-13.