U-18 Juniorzy

28GRU2017

V kolejka ligi Juniorów U-18.

20.12.2017 odbył się w Toruniu mecz pomiędzy Twarde Pierniki Toruń i TKM Włocławek, w ramach V kolejki rozgrywek Juniorów U18. Po zaciętym meczu wygrał TKM -87:81.

W pierwszej kwarcie nasz zespół zaskoczył Torunian dobrą obroną. Zanim się gospodarze obejrzeli już przegrywali różnicą 10 punktów (18:28). Druga kwarta to zacięta walka o prymat na boisku. W trzeciej kwarcie TKM ponownie zagrał twardą obroną i świetną grą w ataku. Po trzech kwartach Włocławianie prowadzili różnicą 20 p. W ostatniej kwarcie zespół toruński uzyskał przewagę i odrobił 14 punktów, lecz to nie wystarczyło aby pokonać świetnie dysponowanych w tym meczu zawodników TKM-u. Na półmetku rozgrywek U-18 nasz zespół znajduje się na drugim miejscu,i ma realną szansę wyjścia z grupy do rozgrywek strefowych.

Twarde Pierniki Toruń-TKM Włocławek 81:87 (18:28, 19:17, 15:27, 29:15)

Punkty dlaTKM-u : Piątek-0, Chosa-3, Afeltowicz-28, Markowski-6, Drozdowski-20, Protasiuk-0, Hołda-5, Pytel-13, Jankowski-6, Balcerkowski-0, Lebiedziński-3, Bednarek-3.