U-18 Juniorzy

13MAR2018

X kolejka ligi Juniorów U-18.

W dniu 10.03.2018 odbył się we Włocławku mecz w ramach 10 kolejki rozgrywek w klasie Junior U 18-M, pomiędzy TKM i Twarde Pierniki Toruń. Był to mecz kończący etap rozgrywek wojewódzkich w Juniorach U-18, w których włocławski TKM zdobył pierwsze miejsce.

Jak przystało na mistrza, zespół TKM-u zademonstrował doskonałą formę, miażdżąc Pierniki już w pierwszej połowie różnicą 32 punktów. Doskonałe  zagrania w ataku, oraz zastosowana przez TKM  obrona strefowa wytrąciły z gry zespół toruński, który do końca nie mógł się zmobilizować. W drugiej połowie, gdy TKM grał zmiennikami gra się nieco wyrównała, ale w dalszym ciągu włocławianie mieli przewagę i zakończyli mecz efektownym zwycięstwem 89:60.

TKM Włocławek - Twarde Pierniki Toruń  89:60 (20:10, 33:11, 14:17, 22:22)

Punkty dla TKM-u: Piątek-13, Chosa-3, Pytel-15, Lebiedziński-13, Drozdowski-15, Markowski-2, Hołda-4, Bednarek M-4, Bednarek O-10, Balcerkowski-7, Jankowski-3.