U-18 Juniorzy

5GRU2019

Mecze Juniorów U-18.

W dniu 21.11.2019 w ramach II kolejki ligowej rozegraliśmy mecz z drużyną Twardych Pierników Toruń. Po bardzo zaciętej pierwszej połowie drużyna TKM-u narzuciła swoje tempo gry i pokonaliśmy zespól z Torunia 84-68.

W kolejnym tygodniu został rozegrany mecz pomiędzy drużynami TKM-u, a druzyną z Inowrocławia Kasprowiczem Inowrocławską Akademią Koszykówki. Po pierwszej kwarcie praktycznie mecz był już przesądzony. Drużyna TKM-u wygrała pierwsze 10 minut pojedynku 37-3. Wiadomo było, że aby wygrać wystarczy utrzymać odpowiednią przewagę. Z każdym końcem kwarty zwiększaliśmy przewagę i po końcowym gwizdku widniał wynik 107-47. W danej sytuacji mamy bilans 3-0 i najbliższy mecz zagramy w środę tj. 12.12.2019 w Bydgoszczy z odwiecznym rywalem Enea Novum/Astorią Bydgoszcz.