facebook

Aktualności

U-18 Juniorzy

22MAR2016
U-18 Juniorzy

Losowanie grup ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski U-18.

W dniu 21.03.2016 roku w siedzibie PzKosz w Warszawie odbyło się losowanie grup ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski Juniorów. Nasza drużyna trafiła do grupy II a jej przeciwnikami będą: UKS Piątka Basketball Lublin, MKKS Rybnik i Stal Ostrów Wielkopolski.

Czytaj więcej
21MAR2016
U-18 Juniorzy

Komplet zwycięstw TKM-u w turnieju strefowym.

TKM Włocławek okazał się najlepszy w finale strefowym juniorów (U18M). Podopieczni Grzegorza Kożana triumfowali z kompletem zwycięstw. Trzecie miejsce i również awans do rozgrywek centralnych wywalczył jeszcze jeden z zespołów naszego województwa zawodnicy Twardych Pierników Toruń.

Czytaj więcej
19MAR2016
U-18 Juniorzy

Turniej strefowy Juniorów U-18 we Włocławku.

W czwartek nasza drużyna Juniorów U-18 rozpoczęła walkę o awans do rozgrywek centralnych o Mistrzostwo Polski w Koszykówce Mężczyzn do lat 18. Pierwszym przeciwnikiem TKM-u była drużyna Twardych Pierników z Torunia.

Czytaj więcej
8LUT2016
U-18 Juniorzy

XIII kolejka ligi Juniorów U-18.

W sobotę 6 lutego TKM Włocławek rozegrał bardzo ważne wyjazdowe spotkanie z zespołem Twardych Pierników Toruń. Początkowo Włocławianie starali się o zmianę terminu spotkania powodem czego były choroby naszych juniorów. Niestety do zmiany terminu nie doszło i mimo osłabienia chorobami( 4 zawodników na antybiotykach), chłopacy wybrali się na mecz do Torunia.

Czytaj więcej
21LIS2015
U-18 Juniorzy

V kolejka ligi Juniorów U-18.

W sobotę 14 listopada TKM w ramach ligi juniorów rozegrał wyjazdowe spotkanie z zespołem Novum Astori Bydgoszcz. Na bardzo trudnym terenie, w Bydgoszczy TKM zwyciężył różnicą 6 punktów.

Czytaj więcej

Partnerzy