U-16 Kadeci

8LIS2017
U-16 Kadeci

III kolejka ligi Kadetów U-16.

W dniu 5.11.2017 w III kolejce rozgrywek Kadetów U16 TKM Włocławek rozegrał mecz w Bydgoszczy z Enea Astoria. Nie był to udany mecz dla naszego naszego zespołu i ostatecznie wygrał zespół bydgoski 88:82.

Było to spotkanie dwóch pretendentów do drugiego miejsca w rozgrywkach U16. Pierwsze miejsce, można powiedzieć, jest zarezerwowane dla Novum Bydgoszcz. Ciężar gatunkowy meczu zaważył na postawie naszego zespołu, który od początku nie umiał się odnależć i grał poniżej swoich możliwości. Słaba obrona, brak zbiórek na tablicach, brak szybkości szczególnie w walce o "piłki niczyje"to główne "grzechy" naszego zespołu. W tym meczu zespół bydgoski był lepszy, górował ambicją, walecznością, skutecznością i wygrał zasłużenie. TKM wyrażnie przegrał pierwszą połowę meczu (38:25). W następnych kwartach starał się zmniejszyć przewagę Bydgoszczan, co mu się częściowo udało ale nie wystarczyło do wygrania meczu. Liczymy, że nasz zespół odrobi straty w rewanżu, który zostanie rozegrany we Włocławku.

Enea Astoria Bydgoszcz--TKM Włocławek 88 : 82 (21:15, 17:10, 30:32, 20:25)

Punkty dla TKM-u: Kaczmarek-0, Włudarski-0, Łukasik-9, Szabelski-8, Makowski-2, Wojciechowski-1, Lebiedziński-28, Jankowski-13, Rykowski-16, Andrzejewski-5, Szczepański-0.