U-16 Kadeci

6LUT2018
U-16 Kadeci

VIII kolejka ligi Kadetów U-16.

W ramach 8 kolejki rozgrywek w klasie Kadet U-16, w dniu 4 lutego 2018r.odbył się we Włocławku mecz pomiędzy TKM Włocławek i Enea Astoria Bydgoszcz. TKM by myśleć o możliwości awansu do rozgrywek centralnych musiał ten pojedynek wygrać różnicą co najmniej 7 punktową.

Już w pierwszej połowie meczu Włocławianie uzyskali 20-punktową przewagę, którą utrzymywali prawie przez całe spotkanie. Jedynie w 4 kwarcie gra się nieco wyrównała,ale mimo wysiłków Novum sytuacja się nie zmieniła i TKM wygrał zdecydowanie 72:55. Zbliżamy się do końca rozgrywek U-16 na szczeblu wojewódzkim. Pozostały jeszcze dwie kolejki. Aktualnie na pierwszym miejscu znajduje się bezkonkurencyjny MKS Novum Bydgoszcz. Drugie miejsce obecnie zajmuje TKM Włocławek, który powinien wygrać pozostałe spotkania. Jednak o ostatecznej klasyfikacji zadecyduje mecz pomiędzy zespołami bydgoskimi: Novum i Enea Astoria, który odbędzie się 9 marca br. Novum nie powinno mieć problemów, ale w sporcie zdarzają się niespodzianki. Gdyby przegrał zespół Novum (co jest mało prawdopodobne) Astoria uzyska drugie miejsce w tabeli i nasz zespół odpadnie z rozgrywek. Z zainteresowaniem będziemy czekać na wieści z Bydgoszczy, oby pozytywne dla nas.

TKM Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz 72:55 (26:8, 21:17, 15:17, 10:13)

Punkty dla TKM-u: Włudarski-5, Łukasik-5, Szabelski-12, Bykowski-14, Makowski-0,
Lebiedziński-10, Jankowski-10, Bladoszewski-7, Bednarek-9.