U-16 Kadeci

10MAR2018
U-16 Kadeci

X kolejka ligi Kadetów U-16.

W dniu 8 marca 2018 r. odbył się we Włocławku mecz w rozgrywkach regionalnych klasy Kadet U-16. Przeciwnikiem TKM-u był Zryw Toruń zajmujący ostatnie miejsce w tabeli.

Zdecydowane zwycięstwo odniósł  TKM Włocławek wygrywając 110:51. Od pierwszych minut zespół włocławski przejął inicjatywę i miał zdecydowaną przewagę,którą powiększał z każdą kwartą. Tym meczem TKM zakończył rozgrywki w klasie Kadetów na drugim miejscu, za Novum Bydgoszcz i awansował do dalszych rozgrywek strefowych, gdzie czeka go konfrontacja z drużynami okręgu łódzkiego.

TKM Włocławek--Zryw Toruń  110:51 /35:23,35:12,17:7,23:9/.

Punkty dla TKM-u zdobyli: Kaczmarek-4, Włudarski-11, Łukasik-11, Szabelski-12, Makowski-0, Wojciechowski-4, Jankowski-4, Lebiedziński-24, Bladoszewski-10, Maciejewski-2, Rakowski-8, Bednarek-20.