facebook

Aktualności

U-16 Kadeci

9LIS2013
U-16 Kadeci

III Kolejka Ligi Kadetów U-16 - Grupa A.

W środę 7 listopada swoje 3 spotkanie w lidze kadetów rozegrał TKM II Włocławek. Tym razem Włocławianie zmierzyli się w spotkaniu wyjazdowym z drużyną SKS Kasprowicz Inowrocław.

Faworytem spotkania był zespół z Inowrocławia, lecz od początku trudne warunki postawił zespół z Włocławka. W pierwszej kwarcie po stronie Włocławian wyróżnił się Damian Ostrowski zdobywając 6 punktów. Dobra gra tego zawodnika i wsparcie kolegów dało efekt w postaci wygranej kwarty 24:18. Niestety w drugiej kwarcie zawodnicy TKM-u złapali zadyszkę i polegli różnicą aż 10 punktów. Do przerwy zespół z Inowrocławia prowadził 36 do 32. Trzecia kwarta rozpoczęła się od dynamicznych ataków TKM-u i doskonałej obrony na całym boisku. W tej części gry Włocławianie odrobili straty i wyszli na 1 punktowe prowadzenie. O tym jak to ważny był mecz dla obydwu drużyn świadczy fakt, iż trener drużyny gospodarzy w całym meczu desygnował do gry jedynie 7 zawodników z całego składu. Czwarta kwarta obfitowała w wiele nietypowych zagrań, takich jak na przykład celny rzut do kosza tyłem przez zawodnika z Inowrocławia. Gospodarze zdobywając kolejne punkty wyszli na 5 punktowe prowadzenie. Niestety Włocławianom w końcówce brakło sił i skuteczności by odrobić straty. Ostatecznie gospodarze z Inowrocławia świętowali 8 punktowe zwycięstwo.

Kasprowicz Inowrocław - TKM II Włocławek 76:68

Punkty dla TKM-u zdobywali: Zawitowski 16, Ostrowski 10, Różanowski 10, Wilczyński 9, Mirecki 8, Tucholski 7, Ćwikliński 6, Kwiatkowski 2, Pakulski Przybyszewski i Gołębiowski nie punktowali.

Partnerzy