U-15 Kadeci młodsi

25LIS2017

IV kolejka ligi Kadetów Młodszych U-15.

22.11.2017 w IV kolejce rozgrywek Kadetów Młodszych U-15 TKM Włocławek grał w Toruniu z Twardymi Piernikami i po zaciętym meczu zwyciężył 56:35.

Na podstawie końcowego wyniku zdawałoby się, że zespół toruński był słabym przeciwnikiem i nie stawiał oporu. Jednak w rzeczywistości przez 3 kwarty trwała zacięta walka o prymat na boisku. Decydującą była 4 kwarta, w której TKM "rozmiękczył" Twarde Pierniki, wygrał tę kwartę 13:2 i to zadecydowało o końcowym wyniku. W meczu wyróżnił się Oliwier Szczepański (rocznik 2004), który wygrywał większość zbiórek na tablicach i uzyskał 15 punktów, przeważnie z dobitek. TKM grał bez 2 kontuzjowanych czołowych zawodników: Oliwiera Bednarka i Michała Szabelskiego, którzy w następnych meczach będą już gotowi do gry.

Twarde Pierniki Toruń-- TKM Włocławek 56:35 (11;17, 12;10, 10:16, 2:13).

Punkty dla TKM-u uzyskali: Adam Janowski-3, Maciej Włudarski-3, Igor Bladoszewski-4, Krystian Szortyka-0, Adam Chodulski-0, Hubert Lewandowski-0, Damian Błędowski-0, Wiktor Łukasik-4, Maciej Wojciechowski-5, Dawid Bykowski-14, Jakub Andrzejewski-8, Oliwier Szczepański-15.