U-15 Kadeci młodsi

28STY2018

VII kolejka ligi Kadetów Młodszych.

Rozpoczęła się rewanżowa runda rozgrywek w klasie Kadet Młodszy U15. W dniu 24.01.2018,w ramach 7 kolejki rozgrywek,włocławski TKM podejmował we własnej sali zespół MKS Novum z Bydgoszczy.

Od początku meczu TKM narzucił przeciwnikom swoje warunki i przez całe spotkanie zdecydowanie przeważał.  Goście przez trzy kwarty nie mieli nic do powiedzenia. W czwartej kwarcie, gdy TKM wystawił zawodników rezerwowych, Bydgoszczanom udało się uzyskać kilka punktów, ale to było wszystko na co im nasi koszykarze pozwolili. Zdecydowane zwycięstwo w stosunku 72:44 odniósł TKM, który w rozgrywkach tego sezonu idzie od wygranej do wygranej.

TKM Włocławek- MKS Novum Bydgoszcz  72:44 (22:10, 21:5, 17:10, 12:19)

Punkty dla TKM-u: Bednarek-10, Wojciechowski-5, Włudarski-8, Bladoszewski-3, Błędowski-2, Łukasik-2, Chodulski-4, Szortyka-6, Szabelski-13, Bykowski -4, Lewandowski-12, Jankowski-3.