U-15 Kadeci młodsi

5LUT2019

IX kolejka ligi Kadetów Młodszych.

W dniu 30.01.2019 w ramach 9 kolejki rozgrywek koszykówki Kadetów Młodszych U-15 mężczyzn TKM Włocławek rozegrał mecz w Bydgoszczy z drużyną Enea/Astoria wygrywając po zaciętym meczu 68-62.

Było to drugie zwycięstwo młodego zespołu TKM-u (2005) w rozgrywkach U15M. W pierwszej połowie meczu zespół włocławski zaskoczył przeciwników dobrą grą, którą utrzymywał przez większą część spotkania. W 3 i 4 kwarcie grający bardzo ambitnie gospodarze zdołali zmniejszyć nieco różnicę punktową, ale ostatnie słowo należało do TKM-u,który końcówkę meczu rozegrał bezbłędnie.

ENEA/ASTORIA Bydgoszcz - TKM Włocławek 62-68 (12-22, 11-17, 15-12, 14-17)

Punkty dla TKM-u: Ertman-0, Łazarski-20, Lewandowski-1, Gallus-12, Pankiewicz-12, Wojtyczka-0, Bógdał-11, Pietrzak-0, Podufalski-0, Kaliński-2, Włodarski-0, Ślufiński10.