U-15 Kadeci młodsi

24KWI2019

XV kolejka ligi Kadetów Młodszych U-15.

W dniu 17.04.2019 rozegrano w Bydgoszczy mecz w klasie Kadet Młodszy U-15 Mężczyzn pomiędzy KZŁ Regnum Bydgoszcz i drugim zespołem TKM-u Włocławek. Po ciekawym meczu niespodziewanie wygrał TKM różnicą 7 punktów.

Niespodziewanie, bo pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami, które odbyło się we Włocławku w listopadzie 2018r. zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem bydgoszczan. Przez cały mecz trwała równorzędna gra na granicy remisu. Pierwszą i trzecią kwartę wygrali bydgoszczanie, drugą i czwartą włocławianie. Dopiero w końcowych minutach meczu TKM uzyskał 7-punktową  przewagę i zwyciężył 72:65.

KZŁ Regnum Bydgoszcz - TKM Włocławek 65 -72 (18-17, 15-19, 19-18, 13-18)

Punkty dla TKM-u: Biliński-18, Ertman-2, Łazarski-0, Lewandowski-2, Gallus-1, Gachewicz-2, Markowski-4, Bęben-10, Kępski-15, Kornatka-11, Pietrzak-0, Ślufiński-7.