U-11 Zuchny

18MAR2018
U-11 Zuchny

VIII turniej ligi Zuchów U-11 Kobiet.

W dniu 17.03.2018 dziewczęta TKM-u rozegrały w klasie Zuchny U-11 Kobiet mecz z drużyną Katarzynek Toruń. Mecz zakończył się wygraną torunianek 22:25.

Podobne umiejętności drużyn sprawiły, że mecz od początku był bardzo zacięty i grany przez zawodniczki z olbrzymią ambicją i zaangażowaniem. Trzy kwarty były remisowe (8:8, 8:8, 4:4). W czwartej kwarcie przy stanie 22:22, szczęście uśmiechnęło się do Katarzynek, które trafiły jeden rzut wolny (22:23). Za chwilę, przy olbrzymim zamieszaniu pod koszem TKM-u toruńska zawodniczka trafiła i było 22:25. Na dobrą sprawę, zwycięstwo mogło być po stronie  TKM-u, ale zabrakło szczęścia i umiejętności. Był to trzeci mecz rozegrany przez nasze zawodniczki i widać na przykładzie tych meczów wszystkie zalety i mankamenty wynikające z braku umiejętności i boiskowego ogrania. Mimo porażki, z sympatią,nadzieją i z zainteresowaniem patrzymy na poczynania młodych dziewcząt TKM-u, licząc ,że z każdym meczem będzie lepiej.

TKM Włocławek - MMKS Katarzynki Toruń  22:25 (8:8, 8:8, 4:4, 2:5)

Punkty dla TKM-u : A.Szylbert-2, Maciejewska-0, Lewandowska-0, Giżyńska-0, Golańska-0, Z.Szylbert-0, Klóska-12, Łukasik-2, Mikołajczak-2, Podkomorzy-0, Bieniecka-0, Walczak-0, Ujazdowska-2.