U-14 Młodzicy

6MAR2018
 (III Gothic Junior Cup rocznik 2004.)

III Gothic Junior Cup rocznik 2004.

W dniach 02-04.03.2018 roku w Toruniu odbył się III turniej Gothic Cup. Nasza drużyna pojechała do Torunia w najsilniejszym składzie by sprawdzić się przed nadchodzącymi rozgrywkami szczebla centralnego.

Naszymi grupowymi przeciwnikami były drużyny: UKS Białołęka, Twarde Pierniki Toruń i Zagłębie Sosnowiec. TKM bezproblemowo pokonał swoich wszystkich przeciwników i pewnie awansował do finału tej imprezy.

4. Zagłębie Sosnowiec  3 pkt.

W drugiej grupie drużyny były bardziej wyrównane, a o I miejscu w grupie B decydowała mała tabelka.

4. Novum Bydgoszcz  3pkt.

W finałowym meczu TKM zdecydowanie pokonał  Trójkę Żyrardów 81:44 i tym samym zdobył cenny Puchar Gotyku.

MVP Turnieju Gothic Junior Cup został zawodnik TKM-u Włocławek Mikołaj Wojciechowski.

Trenerzy wybrali Pierwszą Piątkę Turnieju. Znaleźli się w niej: Olivier Szczepański (TKM Włocławek), Eryk Gąsiński (Trójka Żyrardów), Sebastian Gawin (UKS Białołęka), Jakub Piotrowski (Roś Pisz), Mateusz Thiede (Twarde Pierniki).