U-14 Młodzicy

12KWI2018

XIV kolejka ligi Młodzików Młodszych U-13.

W dniu 10.03.2018.w ramach 14 kolejki/ostatniej/ rozgrywek Młodzików U-14, TKM II Włocławek podejmował zespół MCHKK Chełmno. Po interesującym przebiegu mecz zakończył się zwycięstwem gości z Chełmna.

Przez trzy kwarty TKM prowadził równorzędną grę ze starszym (roczniki 2004) i fizycznie silniejszym przeciwnikiem, który w pierwszej połowie meczu osiągnął nieznaczną przewagę. W trzeciej kwarcie TKM grając ofiarnie w obronie i w ataku zmniejszył różnicę dzielącą go od gości do 7 punktów (54:61). W ostatniej kwarcie ,gdy włocławianom nie starczyło sił, MCHKK wygrał tę kwartę różnicą 13 punktów i całe spotkanie 63:83. W przekroju całego meczu TKM grał poprawną koszykówkę, ambitnie walczył o każdą piłkę, szczególnie pod koszami i nie widać było różnicy pomiędzy drużynami.

TKM II Włocławek - MCHKK Chełmno  63:83 (18:14, 14:33, 22:14, 9:22)

Punkty dla TKM-u: Ertman-2, Kępski-9, Markowski-0, Pankiewicz-0, Ślufiński-5, Kornatka-21, Bęben-2, Podufalski-2, Kaliński-2, Wojtyczka-6, Biliński-14, Bógdał-0.