U-14 Młodzicy

17CZE2017

TKM Włocławek w finale Mistrzostw Polski.

Pewne zwycięstwo w półfinale Mistrzostw Polski 77:42 z Wilkami Morskimi Szczecin zapewnia nam awans do finału. Gratulacje dla zawodników i trenerów. Czy zostanie powtórzony sukces sprzed 3 lat kiedy zdobywaliśmy Mistrzostwo Polski? Finał już jutro o godzinie 13.30, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna MKS Ochoty Warszawa.

Mecz półfinałowy to chyba najmniej emocjonujący mecz naszej drużyny podczas turnieju finałowego. Wyrównana była jedynie pierwsza kwarta. Później to już był występ jednego aktora - drużyny TKM-u Włocławek. Wysoko wygrane następne kwarty i ostatecznie TKM wygrywa różnicą 35 punktów. BRAWO, BRAWO..... Jutro finał.

TKM Włocławek - KK Wilki Morskie Szczecin 77:42

Statystyki z meczu: pzkosz.pl.