U-14 Młodzicy

18CZE2017
 (TKM Włocławek Mistrzem Polski Młodzików w Koszykówce Mężczyzn.)

TKM Włocławek Mistrzem Polski Młodzików w Koszykówce Mężczyzn.

W dniu dzisiejszym TKM Włocławek pokonał MKS Ochota Warszawa 49:43 i zdobył po raz drugi w swojej historii tytuł Mistrza Polski Młodzików w Koszykówce Mężczyzn. GRATULACJE dla zawodników, sztabu trenerskiego i rodziców, których pomoc w ciągu kilku ostatnich lat była nieoceniona.

Od samego początku było wiadomo, że kto opanuje nerwy pod koszem i będzie trafiać punkt za punktem to zdobędzie tytuł mistrza Polski. Pierwsza połowa, niestety przegrana przez nasz zespół 27:31 na szczęście nie rostrzygała o zwycięstwie w tym meczu. Trzecia kwarta to bardzo dobra gra naszego zespołu zarówno w ataku jak i w obronie. Pewne zwycięstwo TKM-u 17:6 przybliżało nasz zespół do zwycięstwa. Ostatnia kwarta to bardzo dobra gra obronna obydwu zespołów. Duża liczba strat, niecelnych rzutów obydwu drużyn doprowadziła do zwycięstwa naszego zespołu 49:43. W tym sezonie najlepszą drużyną w Polsce w kategorii Młodzika został TKM Włocławek