U-12 Żaczki

19LIS2019
U-12 Żaczki

Turniej 1B dziewcząt U-12.

W niedzielę 17.11.2019 jako gospodarz turnieju 1B ligi U-12K gościmy w Hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim zespoły Supravisu II i III Bydgoszcz.

Punktualnie o godz,10.00 sędziowie dają znak do rozpoczęcia pojedynku z Supravisem III . Od początku mecz układa się po naszej myśli. W każdej kwarcie kontrolujemy wydarzenia na boisku momentami prezentując grę na jakiej nam zależy ( mało kozła, dużo podań i szybkie przejście z obrony do ataku) mecz kończy się wynikiem 59 : 11

Statystyki z meczu: kpzkosz.com.

O godz.13.00 wybiegamy na boisko przeciwko Suprawisovi II. Spotkanie jest bardzo zacięte i wyrównane. Na przerwę drużyny schodzą przy wyniku 25 : 18. Kilka uwag trenera w przerwie zmienia obraz widowiska. Druga połowa jest wyraźnie nasza i gdyby była lepsza skuteczność przy dobitkach po zbiórkach, oraz przy wejściach sam na sam z koszem to wynik byłby zdecydowanie wyższy o jakieś 30 oczek. Końcowy rezultat 51 : 26 dla TKM-u.