U-13 Młodzicy młodsi

20MAR2018

XV kolejka ligi Młodzików Młodszych.

W dniu 19.03.2018 r. w Hali Mistrzów odbył się mecz w klasie Młodzików Młodszych U-13, w którym TKM Włocławek miał za przeciwnika MKS Novum I Bydgoszcz. Nasza drużyna była bezlitosna dla swoich przeciwników pewnie wygrywając 91:38.

Tylko na początku spotkania, przez pierwsze 5 minut goście stawiali opór. Póżniej, twarda obrona TKM-u na całym boisku, rozmontowała zespół bydgoski, który do końca meczu był tłem dla naszej drużyny. W trzeciej kwarcie, gdy na moment, nasi zawodnicy zaczęli grać "na luzie" bydgoszczanie zmniejszyli nieco rozmiary porażki, ale nie miało to wpływu na ostateczny wynik.

TKM Włocławek - MKS Novum I Bydgoszcz 91:38 (27:7, 25:2, 19:17, 20:12)

Punkty dla TKM-u: Gallus-2, Ślufiński-12, Lewandowski-8, Kępski-11, Markowski-5, Kornatka- 9, Ertman-0, Pankiewicz-5, Podufalski-4, Biliński-23, Wojtyczka-2, Bógdał-10, Kaliński-0.