facebook

Aktualności

III Liga

7GRU2017
III Liga

Rozgrywki III ligowe.

W dniu 29.10.2017, rozpoczęły się rozgrywki 3 Ligi Mężczyzn w koszykówce. Do rozgrywek w naszej strefie zgłosiło się 5 zespołów: TKM,ZEC PKK 99 Pabianice, ŁKS Szkoła Gortata Łódż, KKS Pro Basket Kutno, Medos MChKK Chełmno.

Czytaj więcej
27MAR2017
III Liga

Rozgrywki play-out.

W ostatnim meczu sezonu TKM Włocławek pokonał na wyjeździe drużynę poznańskiej Politechniki 83:73 i tym samym zapewnił sobie miejsce w II lidze w następnym sezonie.

Czytaj więcej
24MAR2017
III Liga

Rozgrywki play-out.

Nasza drugoligowa drużyna po rundzie zasadniczej zajęła ostatnie miejsce w tabeli i jest zmuszona do walki o utrzymanie. Przeciwnikiem TKM-u jest drużyna AZS-u Politechniki Poznań.

Czytaj więcej
26LUT2017
III Liga

XXV kolejka II ligi Mężczyzn.

Do bardzo ciekawego pojedynku doszło w sobotę 25.02.w Hali Mistrzów, gdzie drużyna TKM-u nieznacznie uległa Tarnovi Basket Tarnowo Podgórne 70:72. Praktycznie przez cały mecz wynik oscylował wokół remisu i do samego końca nie było wiadomo, kto zwycięży.

Czytaj więcej
18LUT2017
III Liga

XXIII i XXIV kolejka II ligi Mężczyzn

W ciągu ostatnich trzech dni nasza drugoligowa drużyna rozegrała dwa mecze ligowe. Niestety obydwa przegrane. W środowy wieczór nie byliśmy w stanie pokonać drużyny Politechniki Gdańskiej, a w dniu dzisiejszym drugiej drużyny Asseco Gdynia.

Czytaj więcej

Partnerzy