facebook

Aktualności

III Liga

24MAR2017
III Liga

Rozgrywki play-out.

Nasza drugoligowa drużyna po rundzie zasadniczej zajęła ostatnie miejsce w tabeli i jest zmuszona do walki o utrzymanie. Przeciwnikiem TKM-u jest drużyna AZS-u Politechniki Poznań.

Czytaj więcej
26LUT2017
III Liga

XXV kolejka II ligi Mężczyzn.

Do bardzo ciekawego pojedynku doszło w sobotę 25.02.w Hali Mistrzów, gdzie drużyna TKM-u nieznacznie uległa Tarnovi Basket Tarnowo Podgórne 70:72. Praktycznie przez cały mecz wynik oscylował wokół remisu i do samego końca nie było wiadomo, kto zwycięży.

Czytaj więcej
18LUT2017
III Liga

XXIII i XXIV kolejka II ligi Mężczyzn

W ciągu ostatnich trzech dni nasza drugoligowa drużyna rozegrała dwa mecze ligowe. Niestety obydwa przegrane. W środowy wieczór nie byliśmy w stanie pokonać drużyny Politechniki Gdańskiej, a w dniu dzisiejszym drugiej drużyny Asseco Gdynia.

Czytaj więcej
7LUT2017
III Liga

XXII kolejka II ligi Mężczyzn.

Wysokiej porażki doznała nasza drużyna seniorów w rozgrywkach drugoligowych. TKM Włocławek przegrał w Toruniu z AZS-em UMK PBDI 107:69.

Czytaj więcej
5LUT2017
III Liga

XXI kolejka II ligi Mężczyzn.

W sobotę 04.02.2017 roku w Hali Mistrzów odbył się zaległy mecz XXI kolejki II ligi. TKM Włocławek podejmował drużynę Gryfa Goleniów. Niestety i tym razem nie udało się odnieść tak potrzebnego zwycięstwa. TKM przegrał z Gryfem 63:77.

Czytaj więcej

Partnerzy