III Liga

15GRU2016
III Liga

XI kolejka II ligi Mężczyzn.

W poniedziałek, w Hali Mistrzów rozegrano zaległy mecz w ramach XI kolejki II ligi pomiędzy drużynami TKM-u Włocławek i Asseco Gdynia. Niestety drużyna z Gdyni okazała się dla naszych zawodników za silnym zespołem, pewnie zwyciężając 82:54

XIV kolejka II ligi Mężczyzn.

Udanie rozpoczął rundę rewanżową nasz II ligowy zespół. W ostatniej kolejce odniósł swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie i miejmy nadzieję, że jest to dobry prognostyk do walki o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. TKM Włocławek pokonał na swoim pakiecie AZS Politechnikę Poznań 68:62.

XIII kolejka II ligi Mężczyzn.

Niestety XIII kolejka nie okazała się szczęśliwa dla naszego zespołu. TKM Włocławek uległ wysoko MKK Gniezno 89:59. Od samego początku meczu drużyna z wielkopolski nie pozwalała za wiele naszym zawodnikom i ani przez chwilę jej zwycięstwo nie było zagrożone.

XII kolejka II ligi Mężczyzn.

W kolejnym swoim meczu nasza drużyna seniorów udała się na mecz do Tarnowa Podgórnego by powalczyć z tamtejszą Tarnovią. Po trzech w miarę wyrównanych kwartach wydawało się, że nasz zespół może pokusi się o zwycięstwo. Niestety pierwsze pięć minut czwartej kwarty przegrane 15:2 miało decydujący wpływ na kolejną przegraną.

X kolejka II ligi Mężczyzn.

Kolejny mecz i niestety kolejna porażka. Drużyna TKM-u przegrała w Gdańsku z Politechniką 91:56.