facebook

Aktualności

III Liga

23STY2017
III Liga

XIX kolejka II ligi Mężczyzn.

Niestety, nie udał się wyjazd naszej drużyny do Inowrocławia na mecz przeciwko Domino. Jedna z czołowych drużyn II ligi naszej grupy pokonała TKM Włocławek 94:68.

Czytaj więcej
16STY2017
III Liga

XVIII kolejka II ligi Mężczyzn.

W kolejnym meczu II ligi nasz zespół podejmował drużynę z Pelplina. Niestety i tym razem nasi drugoligowcy musieli uznać wyższość rywali ulegając 62:83.

Czytaj więcej
9STY2017
III Liga

XVII kolejka II ligi Mężczyzn.

W dniu dzisiejszym rozegrano zaległy mecz XVII kolejki II ligi Mężczyzn pomiędzy drużynami Trefla II Sopot i TKM-u Włocławek. Pomimo porażki 82:70 nasza drużyna pokazała charakter i wolę walki.

Czytaj więcej
15GRU2016
III Liga

XI kolejka II ligi Mężczyzn.

W poniedziałek, w Hali Mistrzów rozegrano zaległy mecz w ramach XI kolejki II ligi pomiędzy drużynami TKM-u Włocławek i Asseco Gdynia. Niestety drużyna z Gdyni okazała się dla naszych zawodników za silnym zespołem, pewnie zwyciężając 82:54

Czytaj więcej
14GRU2016
III Liga

XIV kolejka II ligi Mężczyzn.

Udanie rozpoczął rundę rewanżową nasz II ligowy zespół. W ostatniej kolejce odniósł swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie i miejmy nadzieję, że jest to dobry prognostyk do walki o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. TKM Włocławek pokonał na swoim pakiecie AZS Politechnikę Poznań 68:62.

Czytaj więcej

Partnerzy