facebook

Aktualności

III Liga

5GRU2016
III Liga

XIII kolejka II ligi Mężczyzn.

Niestety XIII kolejka nie okazała się szczęśliwa dla naszego zespołu. TKM Włocławek uległ wysoko MKK Gniezno 89:59. Od samego początku meczu drużyna z wielkopolski nie pozwalała za wiele naszym zawodnikom i ani przez chwilę jej zwycięstwo nie było zagrożone.

Czytaj więcej
30LIS2016
III Liga

XII kolejka II ligi Mężczyzn.

W kolejnym swoim meczu nasza drużyna seniorów udała się na mecz do Tarnowa Podgórnego by powalczyć z tamtejszą Tarnovią. Po trzech w miarę wyrównanych kwartach wydawało się, że nasz zespół może pokusi się o zwycięstwo. Niestety pierwsze pięć minut czwartej kwarty przegrane 15:2 miało decydujący wpływ na kolejną przegraną.

Czytaj więcej
16LIS2016
III Liga

X kolejka II ligi Mężczyzn.

Kolejny mecz i niestety kolejna porażka. Drużyna TKM-u przegrała w Gdańsku z Politechniką 91:56.

Czytaj więcej
10LIS2016
III Liga

VIII kolejka II ligi Mężczyzn.

W VII kolejce ligowej na szczeblu II ligowym nasza drużyna pauzowała. Następnym naszym przeciwnikiem był bardzo wymagający zespół Gryfa Goleniów. Niestety wyjazd w VIII kolejce nie był szczęśliwy dla naszej drużyny. Gryf pokonał TKM 77:67.

Czytaj więcej
2LIS2016
III Liga

VI kolejka II ligi Mężczyzn.

W kolejnym swoim meczu ligowym nasza drugoligowa drużyna podejmowała Domino Inowrocław. Niestety i tym razem lepsi okazali się przeciwnicy. Domino zdecydowanie pokonało TKM Włocławek 77:41.

Czytaj więcej

Partnerzy