facebook

Aktualności

III Liga

10LIS2016
III Liga

VIII kolejka II ligi Mężczyzn.

W VII kolejce ligowej na szczeblu II ligowym nasza drużyna pauzowała. Następnym naszym przeciwnikiem był bardzo wymagający zespół Gryfa Goleniów. Niestety wyjazd w VIII kolejce nie był szczęśliwy dla naszej drużyny. Gryf pokonał TKM 77:67.

Czytaj więcej
2LIS2016
III Liga

VI kolejka II ligi Mężczyzn.

W kolejnym swoim meczu ligowym nasza drugoligowa drużyna podejmowała Domino Inowrocław. Niestety i tym razem lepsi okazali się przeciwnicy. Domino zdecydowanie pokonało TKM Włocławek 77:41.

Czytaj więcej
23PAŹ2016
III Liga

V kolejka II ligi Mężczyzn.

Nasza II ligowa drużyna pojechała na mecz do Pelplina, by rozegrać kolejny mecz z dotąd niepokonaną Decką. Niestety przy słabej skuteczności rzutowej naszych zawodników nie byliśmy w stanie pokonać przeciwników. TKM przegrał z Decką Pelplin 67:55.

Czytaj więcej
17PAŹ2016
III Liga

IV kolejka II ligi Mężczyzn.

W swoim kolejnym meczu ligowym nasza drużyna występująca w II lidze podejmowała drużynę Trefla II Sopot. Niestety w tym pojedynku nie mieliśmy dużych szans z dobrze dysponowaną drużyną z trójmiasta i ulegliśmy 70:96.

Czytaj więcej
11PAŹ2016
III Liga

III kolejka II ligi Mężczyzn.

W miniony weekend rozgrywano III kolejkę rozgrywek II ligi. Nasz zespół udał się na mecz do Władysławowa. Niestety po bardzo wyrównanym meczu ulegliśmy SMS-owi PZKosz Władysławowo 78:67.

Czytaj więcej

Partnerzy