facebook

Aktualności

U-12 Żacy

23WRZ2018
U-12 Żacy

Turniej Krasnali 2018.

W dniach 14-16.09 we Wrocławiu zawodnicy rocznika 2007 wzięli udział w turnieju :Krasnal Cup.W tym roku turniej miał dwie formuły spotkań: 1. Mecze 3x3 zawodników na pełnym boisku - 4 kwarty po 8 min. 2. Mecze pucharowe 5x5 zawodników na pełnym boisku.

Zespół TKM I w systemie 3x3 zajął zdecydowanie pierwsze miejsce grając w składzie: Łazarski, Babis, Klimczak, Żywica, Sieraczkieicz, Kraziński. Zespół TKM II zajął 10 miejsce grając w składzie: Pałucki, Martynowski, Ostrowski, Winnicki, Jankowski, Piekarski. W tej formule startowało 16 zespołów.

W meczach pucharowych, w pierwszym spotkaniu TKM wygrał z Obrą Kościan, przegrał z Snakes Ostrava, a w meczu o III miejsce wygraliśmy z gospodarzem WKK I.
Tabela końcowa :
1.Sneps Ostrawa
2.Trefl Sopot UKS 7
3.TKM Włocławek
4.WKK Wrocław
5.Obra Kościan
6.Zastal Zielona Góra
7.WKK III
8.WKK II
Wszyscy zawodnicy TKM walczyli jak "Młode Rotwailery"zostawiając na parkiecie wiele serca i potu. Biorąc pod uwagę, że spotkania miały charakter festiwalu trener Tomaszewski w podsumowaniu turnieju, nie wyróżniał  żadnego zawodnika, a tylko  wyciągał wnioski do dalszej pracy z zespołem. Organizatorzy turnieju wytypowali najlepszą "5" imprezy, w której znalazł się zawodnik TKM -Bartosz Łazarski.

Partnerzy