U-20 Juniorzy starsi

28GRU2017

IV kolejka ligi Juniorów Starszych U-20.

Rozegrany w dniu 14.12.2017, w Bydgoszczy w ramach 4 kolejki rozgrywek Juniorów Starszych U20, mecz pomiędzy Enea-Novum-Astoria a TKM Włocławek zakończył się zwycięstwem TKM-u 87:78.

Od początku meczu trwała twarda walka o uzyskanie przewagi i pierwsza połowa zakończyła się prawie remisowo, ze wskazaniem naTKM. W trzeciej kwarcie Włocławianie przyspieszyli grę, zaczęli agresywnie bronić i uzyskali 10-punktowe prowadzenie. Do końca meczu, mimo zaciekłych ataków gospodarzy TKM nie oddał prowadzenia i uzyskał cenne zwycięstwo na terenie przeciwnika. Wygrana, ugruntowała zespół włocławski na drugiej pozycji za ŁKS Szkołą Gortata.

Enea-Novum-Astoria Bydgoszcz - TKM Włocławek 78:87 (25:18,13:21,19:28,21:20)

Punkty dla TKM-u : Adam Piątek-0, Jakub Chosa-0, Dorian Frontczak-26, Stanisław Pytel-9, Filip Drozdowski-12, Adrian Protasiuk-0, Marcel Afeltowicz-9, Maciej Chabasiński-0, Mateusz Hołda-3, Rafał Komenda-28, Wojciech Balcerkowski-0.