facebook

Aktualności

U-20 Juniorzy starsi

10PAŹ2015
U-20 Juniorzy starsi

I kolejka ligi Juniorów Starszych U-20.

W czwartkowy wieczór swój pierwszy mecz sezonu 2015/16 w lidze Juniorów Starszych rozegrali zawodnicy TKM-u Włocławek. Naszymi przeciwnikami była II drużyna ŁKS-u Łódź.

Czytaj więcej
15MAR2015
U-20 Juniorzy starsi

Finały Mistrzostw Polski U-20.

Niestety nie udał się turniej finałowy Mistrzostw Polski U-20 dla naszej drużyny. Po trzech porażkach grupowych pozostała nam walka przeciwko Rosie Radom o 7 miejsce w turnieju. Tym razem nasi zawodnicy postarali się o zwycięstwo i zajęli to samo miejsce co dwa lata wcześniej, w rozgrywkach U-18.

Czytaj więcej
25LUT2015
U-20 Juniorzy starsi

Finał Mistrzostw Polski Juniorów Starszych U-20.

Wydział Rozgrywek PZKosz informuje, że po rozpatrzeniu przesłanych aplikacji, Komisja Przyznawania Organizacji Turniejów Szczebla Centralnego na posiedzeniu w dniu 25 lutego 2015 roku przyznała prawo organizacji Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Starszych (U20 M) klubowi Asseco Gdynia.

Czytaj więcej
23LUT2015
U-20 Juniorzy starsi
 (Półfinał Mistrzostw Polski U-20 - Podsumowanie.)

Półfinał Mistrzostw Polski U-20 - Podsumowanie.

Występ TKM-u Włocławek podczas turnieju półfinałowego uważamy za duży sukces. Bardzo dobra gra w meczach przeciwko drużynom: WKS-u Śląska Wrocław i TS Wisły Kraków napawa optymizmem przed turniejem finałowym. Pewny awans, choć okraszony niedosytem po ostatnim spotkaniu przeciwko Treflowi Sopot. Serdeczne podziękowania dla Prezydenta Miasta Włocławek, pana Marka Wojtkowskiego nie tylko za patronat honorowy nad turniejem, ale za czynny udział i poświęcony czas podczas dekoracji wręczania pamiątkowych pucharów i pamiątek.

Czytaj więcej
23LUT2015
U-20 Juniorzy starsi

Partnerzy