Dobra pierwsza połowa w Szczecinie. Dziś o 17.30 mierzymy się z AZS Toruń

Marek Szubski

Jechaliśmy do Szczecina podbudowani pierwszym zwycięstwem w lidze. Ogniwo co prawda pewne utrzymania lecz bez szans na play-off. Co nie oznaczało, że będzie to łatwe spotkanie. Przez pierwsze dwie kwarty toczyliśmy wyrównaną walkę z faworyzowanym gospodarzami. Po pierwszej połowie wynik 37:28 dawał nadzieję na kolejne zwycięstwo w lidze.

Po zmianie stron jednak szczecinianie zaczęli powiększać przewagę.

Świetnie naszą grą kreował Luka Mujirishvili rozdając aż 11 asyst. Dzięki czemu kolejne ofensywne zawody zagrał Mateusz Krawiec (38 pkt w tym 7 trójek). Pod koszem znakomite zawody Nikodema Bilińskiego (12 pkt, 6 zb)

Ogniwo Szczecin vs TKM Włocławek 90 : 72 (16:13, 21:15, 28:22, 25:22)

trenerzy: Arkadiusz Czyżnielewski oraz Łukasz Szląskiewicz

Dziś o 17.30 w Hali Mistrzów gramy z Twardymi Piernikami. W pierwszej rudzie w Toruniu był wynik 111 : 42 dla gospodarzy. Zapraszamy do hali oraz do śledzenia relacji na naszym YouTube.