Dobra pierwsza połowa z SMS-em. Dziś w Gdyni gramy z AMW Flota

Marek Szubski

Pierwsza połowa dawała nadzieję na pozytywny rezultat w tym spotkaniu. W drugiej kwarcie obrona na całym boisku wymusiła straty gości. Punkty po kontrach zdobywali Mujirishvili, Krawiec oraz Biliński. Pozwoliło to wyjść nam na prowadzenie 38:34.

Po zmianie stron jednak do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy swoją przewagą fizyczną zbierali większość piłek z tablicy (przegrana zbiórka 40:52) Mimo znacznej przewagi podkoszowej gości (mierzących 215 cm wzrostu) Nikodem Biliński wspierany pięknymi asystami Bartosza Łazarskiego dzielnie walczył z reprezentantami kraju.

Wynik nie do końca oddaje przebieg spotkania. Optycznie prócz wspomnianej zbiórki zespół SMS-u nie dominował wyraźnie na parkiecie Hali Mistrzów.

TKM Włocławek vs SMS Władysławowo 58 : 90 (9:19, 29:23, 10:22, 10:26)

trenerzy: Zoran Peno, Arkadiusz Czyżnielewski

Dziś o 18.00 w Gdyni mierzymy się z AMW Flotą Gdynia. Zapraszamy do śledzenia transmisji na naszym klubowym Youtube. Natomiast w niedzielę o 18.00 w Hali Mistrzów kończymy rywalizacje w drugiej lidze w sezonie 2022/2023. Zachęcamy do przybycia do Hali Mistrzów.