Dziś o 18.30 zmierzymy się z Exact Systems Śląsk Wrocław

Dziś o 18.30 zmierzymy się z Exact Systems Śląsk Wrocław. Drużyna prowadzona przez Jacka Krzykałę jest oficjalnym zapleczem ekstraklasowego Śląska Wrocław. Goście z bilansem 4-3 zajmują 8 miejsce w tabeli. Nasz zespół z bilansem 1-6 plasuje się na 14 pozycji.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Goście podobnie jak my posiadają bardzo młody zespół.

W ostatnim spotkaniu z Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie walczyliśmy do samego końca. O porażce zdecydowała trzecia kwarta w której rzuciliśmy tylko 9 punktów a rywale 18. W związku z kontuzją Luki Mujirishvili, 35 minut na boisku spędził nasz drugi rozgrywający Krzysztof Babis (2007r.) Był to jego pierwszy mecz w takim wymiarze czasu w 2LM.

TKM Włocławek vs Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 62:75 (19:18, 18:17, 9:18, 19:22)