Zwycięstwo naszej drużyny u15 w pierwszym dniu ćwierćfinałowego turnieju Mistrzostw Polski

Marek Szubski

W Pierwszym dniu turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski chłopców u15 drużyna prowadzona przez Łukasza Szląskiewicza wygrała z KS Gim92 Ursynów Warszawa 77:60

Aleksander Wojciechowski – 0 pkt, 1 zb, 1 as

Zapytaliśmy trenera Szląskiewicza o ocenę spotkania.

Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków , ponieważ wykonali kawał ciężkiej pracy abyśmy z tego meczu wyszli zwycięsko. Weszliśmy słabo w mecz, gdzie po pierwszych 5minutach zdobyliśmy łącznie 5punktów, ale jest to zrozumiałe, ponieważ dla większości z moich zawodników to jest pierwszy mecz oraz taki turniej o stawkę. Z każdą kolejna minutą pewność chłopaków wznosiła się do góry i mogliśmy już po pierwszej kwarcie wyjść na kilku punktowe prowadzenie, którego już nie oddaliśmy do końca meczu. Tak jak mówię chłopcy wykonali w 100% założenia , które ustaliliśmy sobie przed meczem. Kolejny mecz już w sobotę z gospodarzami turnieju o 17:15 , którzy na pewno będą chcieli wrócić na ścieżkę zwycięską po porażce w pierwszym meczu turniejowym. Natomiast my jeśli wygramy bardzo zbliżamy się do awansu Półfinałów Mistrzostw Polski