Dobre trzy kwarty nie wystarczyły. TKM vs ŁKS Politechnika Łódzka 74:95. Dziś o 19.30 gramy w Łowiczu

Marek Szubski

Bez Bartosza Łazarskiego, który pojechał z Anwilem na turniej finałowy Pucharu Polski przystępowaliśmy do spotkania z ŁKS Politechniką Łódzką. Tym razem rywale nie mieli tak wyraźnej przewagi fizycznej nad naszymi zawodnikami jak przeciwnicy w poprzednich meczach.

Wyrównana walka na zbiórkach 46-53 od razu sprawiła iż nasza gra wyglądała lepiej niż w pozostałych spotkaniach. Przez trzy kwarty byliśmy równorzędnym rywalem dla ŁKS-u. Do połowy 3 kwarty wręcz prowadziliśmy i kontrolowaliśmy spotkanie, lecz niestety od połowy 3 kwarty i cała czwarta wygrane zostały przez gości (4kw 29:13), naszym zawodnikom nie starczyło sił i koncentracji.

Goście wygrali swój czwarty mecz w lidze. W naszej ekipie tradycyjnie już najskuteczniejszy był kapitan Mateusz Krawiec (23 pkt, 8 zb) Pod koszami walczył Nikodem Biliński (13 pkt, 7 zb) wspierany przez Wiktora Czyżnielewskiego (14 pkt, 11 zb) oraz Luka Mujirishvili (12zb).

TKM Włocławek vs ŁKS Politechnika Łódzka 74 : 95 (21:18, 24:20, 16:28, 13:29)

trenerzy Zoran Peno oraz Arkadiusz Czyżnielewski

Następny mecz rozegramy w piątek Łowiczu gdzie zmierzymy się z miejscowym KS Księżak. Początek spotkania o 19.30. Zapraszamy również do śledzenia relacji na naszym klubowym YouTube.