Dobra pierwsza połowa z Tarnovia we Włocławku. Jutro w Sopocie gramy z rezerwami Trefla

Marek Szubski

Mateusz Krawiec zaliczył kolejny doskonały mecz pod kątem strzeleckim (32 pkt, 6X3). Organizacja gry
w rękach młodego Gruznia, Luki Mujirishviliego (9asyst) pozwoliła przede wszystkim skupić się naszemu kapitanowi na poczynaniach ofensywnych i otworzyło drogę do łatwych punktów dla całego zespołu.

Przez 20 minut byliśmy równorzędnym partnerem dla faworyzowanych gości z Tarnowa Podgórnego (zespół gości walczy o awans do 1 ligi).O naszej porażce zadecydowała wysoko przegrana trzecia kwarta (15:35), oraz wysoko przegrana zbiórka. Pomimo dużo słabszych warunków fizycznych naszych młodych zawodników, które nie pozwalają na wyrównaną walkę na tablicach, widać wyraźnie postęp jaki dokonali nasi zawodnicy w porównaniu do pierwszej połowy sezonu.

Zespół z meczu na mecz coraz lepiej się rozumie, widać postępy u wszystkich graczy. TKM absolutnie nie składa broni w walce o utrzymanie w drugiej lidze, czekamy na możliwość występu w pełnym składzie oraz moment przełamania i pierwsze zwycięstwo. Czy to nastąpi w kolejnym meczu z Treflem II Sopot? Przekonamy się już w środę 8.02.

TKM Włocławek vs Tarnovia Tarnowo Podgórne 69 : 112 (17:29, 20:22, 15:35, 17:26)

Punkty dla TKM:
Mateusz Krawiec – 32 pkt, 6X3, 8 zb
Nikodem Biliński – 10 pkt
Adam Modrzejewski – 7 pkt, 1X3
Luka Mujirishvili – 7 pkt, 9 as
Bartłomiej Lefek – 6 pkt
Ignacy Dembowski – 3 pkt, 1X3
Wiktor Czyżnielewski – 2 pkt
Krzysztof Babis – 2 pkt
Ernest Smolik – 0 pkt
Szymon Majewski – 0 pkt
Michał Matusiak – 0 pkt
Jakub Dłużyński – 0 pkt

Jutro o 18.00 w Hali 100-lecia w Sopocie gramy z rezerwami Trefla. Zapraszamy do śledzenia transmisji na naszym YouTube oraz na YouTube Polskiego Związku Koszykówki


Udostępnij post: